листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани единечни финансиски извештаи 01.01-30.06.2023 година


Неревидирани неконсолидирани ЛМ финансиски извештаи за пер.01012023-3006....xls

Објавено на: 26.07.2023 09:15:34
Документ БР.: DOC_26441-11/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.