листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи за период од 01.01. - 30.06.2023 на АД РАДЕ КОНЧАР - АПАРАТНА ТЕХНИКА Скопје


Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи од 01.01. - 30.06.2023.xls

Објавено на: 26.07.2023 14:10:37
Документ БР.: DOC_26441-13/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.