листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон полугодишните деловни резултати за период 01.01.- 30.06.2023 на АД РАДЕ КОНЧАР - АПАРАТНА ТЕХНИКА Скопје


Образложение кон полугодишните финансиски извештаи за 2023 год. PDF.pdf

Објавено на: 26.07.2023 14:10:37
Документ БР.: DOC_10191-506/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации