листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација го објавуваме Образложението за остварените резултати на Димко Митрев а.д. Велес за период од 01.01-30.06.2023


Obrazloz.30.06.23.pdf

Објавено на: 26.07.2023 14:11:37
Документ БР.: DOC_10191-507/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации