листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Почитувани 

Ви доставуваме неревидирани финансиски извештаи 01,01,-30,06


GC - Trgovija 01.01 - 30.06 2023.xlsx

Објавено на: 26.07.2023 14:13:37
Документ БР.: DOC_26441-16/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.