Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01-30.06


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци (3).xls

Објавено на: 26.07.2023 14:15:37
Документ БР.: DOC_26441-18/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.