Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

Коментар на неревидирани финансиски извештаи за периодот 01.01.-30.06.2023 година.


Коментар на неревидирани извештаи 01-06.2023.pdf

Објавено на: 26.07.2023 14:16:37
Документ БР.: DOC_10191-512/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации