Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Извештај за Финансиските резултати за РИК СИЛЕКС АД, Кратово за период од 01.01.2023 до 30.06.2023


Извештај за финансиските резултати на РИК СИЛЕКС АД,Кратово за период од 01.01.2023 до 31.12.2023 год.pdf

Објавено на: 26.07.2023 14:41:54
Документ БР.: DOC_10191-513/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации