Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираните финансиски извештаи на Факом АД Скопје за период од 01.01-30.06.2023 год.


Образложение на неконсолидирани неревидирани финансиски извештаи за 2023год.doc

Објавено на: 26.07.2023 15:04:14
Документ БР.: DOC_10191-515/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации