Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи Јануари - Јуни 2023


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи Јануари - Јуни 2023.xlsx

Објавено на: 27.07.2023 09:00:24
Документ БР.: DOC_26441-23/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.