Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Вабтек МЗТ АД, Скопје

Образложение кон остварени резултати 01.01 - 30.06.2023


Образложение кон остварени резултати 01.01-30.06.2023.pdf

Објавено на: 27.07.2023 14:10:27
Документ БР.: DOC_10191-517/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации