листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за настанатите значајни промени во неревидираните, неконсолидираните Финансиски извештаи за периодот 01.01.2023-30.06.2023 година.


Obrazlozhenie_ADING poedinechen_30.06.2023.pdf

Објавено на: 27.07.2023 14:11:27
Документ БР.: DOC_10191-518/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации