листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.


Извештај за берза 30.06.2023.xls

Објавено на: 27.07.2023 14:38:44
Документ БР.: DOC_26441-28/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.