листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

6 Месечно известување за АД Струмичко поле с.Василево за 2023 


6 Месечни известувања АД Струмичко Поле 2023.xls

Објавено на: 27.07.2023 14:12:27
Документ БР.: DOC_26441-26/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.