листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неривидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2023


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци23.xls

Објавено на: 27.07.2023 14:13:27
Документ БР.: DOC_26441-27/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.