Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

Комерцијална банка АД Скопје го објавува неревидираниот (единечен) финансиски извештај за периодот 01.01. – 30.06 2023 година.

 


Банки - 6 месечно известување - Посебни.xls

Објавено на: 27.07.2023 15:00:28
Документ БР.: DOC_26441-30/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.