листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01 - 30.06.23


Стокопромет неревидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2023.xls

Објавено на: 28.07.2023 14:11:25
Документ БР.: DOC_26441-37/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.