листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци-01.01-30.06.2023.xls

Објавено на: 28.07.2023 14:17:25
Документ БР.: DOC_26441-44/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.