Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Стопанска банка АД Скопје објавува неревидирани консолидирани финансиски извештаи за период 01.01-30.06.2023

 


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи Стопанска банка АД Скопје - 30.06.2023.xls

Објавено на: 28.07.2023 14:21:25
Документ БР.: DOC_26441-47/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.