листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација објавуваме коментар на фиансиските извештаи за период 01.01-30.06.2023


Други ценовно чуствителни информации 30.06.2023 .docx

Објавено на: 28.07.2023 14:32:44
Документ БР.: DOC_10191-543/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации