Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 28.07.2023 14:44:33
Документ БР.: DOC_26441-54/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.