листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ НА БИЛАНСОТ НА УСПЕХ 2023 АД Дебарски Бањи Цапа Дебара


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ НА БИЛАНСОТ НА УСПЕХ 2023.pdf

Објавено на: 28.07.2023 14:43:02
Документ БР.: DOC_10191-545/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации