Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЛБ Банка АД Скопје ги објавува (неревидираните) неконсолидирани финансиски извештаи за периодот 01.01.-30.06.2023 година.

 


Неревидирани финансиски извештаи - НЛБ Банка АД Скопје - 30.06.2023.xls

Објавено на: 28.07.2023 15:01:28
Документ БР.: DOC_26441-55/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.