листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Македонијатурист АД Скопје - Финансиски извештаи за период 01.01 - 30.06.2023


Неревидирани Финансиски Извештаи 01.01.-30.06.2023.xlsx

Објавено на: 28.07.2023 15:35:47
Документ БР.: DOC_26441-58/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.