листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар кон неревидираните финансиски извештаи за периодот 01.01-30.06.2023


Коментар на неревидираните финансиски извештаи за периодот 01.01-30.06.2023.-.pdf

Објавено на: 28.07.2023 15:36:16
Документ БР.: DOC_10191-550/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации