листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.2023


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци 30.06.2023.xlsx

Објавено на: 31.07.2023 15:55:49
Документ БР.: DOC_26441-94/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.