Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01.-30.06.2023


УГОТУР берза 0101-3006-2023 (3).xls

Објавено на: 31.07.2023 08:54:40
Документ БР.: DOC_26441-62/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.