Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН НЕРЕВИДИРАНИТЕ  ФИНАНСИСКИ И КОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ ЗА ПЕРИОД 01.01. - 30.06.2023

 

 


образложение 01.01-30.06.2023.doc

Објавено на: 31.07.2023 08:35:39
Документ БР.: DOC_10191-551/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации