листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01. - 30.06.2023

 


01-06.2023 Bilans na uspeh Makosped.xls

Објавено на: 31.07.2023 08:33:18
Документ БР.: DOC_26441-59/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.