Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за неревидирени финансиски извештаи за период 01.01-30.06/2023 од АД ЕВРОПА СКОПЈЕ


Образложение 01.01-30.06.2023 год.docx

Објавено на: 31.07.2023 08:44:46
Документ БР.: DOC_10191-552/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации