листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-30.06.2023 година


Неревидирани единечни финансиски извештаи 01.01-30.06.2023 година.xls

Објавено на: 31.07.2023 09:29:39
Документ БР.: DOC_26441-64/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.