Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

неревидирани единечни финансиски извештаи за периодот од 01.01.2023 до 30.06.2023


Жито Полог берза 30.06.2023.xls

Објавено на: 31.07.2023 14:08:48
Документ БР.: DOC_26441-71/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.