листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Теал АД Тетово 30.06.2023


Македонска Берза на хартии од вредност-Теал АД Тетово 01.01-30.06.2023.pdf

Објавено на: 31.07.2023 14:13:48
Документ БР.: DOC_10191-566/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации