листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно член 38 од Правилата за котација Современ дом АД Прилеп ја објавува следната ценовно чувствителна информација


Izvestuvanje za promena na sopstvenost .pdf

Објавено на: 31.07.2023 14:15:48
Документ БР.: DOC_10191-568/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации