Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација , го објавуваме следниот финансиски извештај :


berza 30.06.2023g.spor.31.12.22(5).xlsx

Објавено на: 31.07.2023 14:19:12
Документ БР.: DOC_26441-81/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.