листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Македонски Телеком АД Скопје го објавува oбразложението за работењето за периодот јануари - јуни 2023 година.


Obrazlozenie za rabotenjeto na Makedonski Telekom_ Jan - Jun 2023_F3.pdf

Објавено на: 31.07.2023 14:21:01
Документ БР.: DOC_10191-573/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации