листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Шест месечни извештаи Агромеханика АД.


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 01.01-30.06.2023.xls

Објавено на: 31.07.2023 15:30:00
Документ БР.: DOC_26441-91/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.