листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложението кон финансиските извештаи за работењето на Аутомакедонија АД за периодот 01.01.2023 - 30.06.2023 година.


Допис до МСЕ - 31.07.2023 - 6М поединечен.pdf

Објавено на: 31.07.2023 15:12:24
Документ БР.: DOC_10191-579/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации