листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Витаминка АД Прилеп објавува неревидирани финансиски извештаи


Nerevidirani poedinecni finansiski izvestai 01.01-30.06.2023.xls

Објавено на: 31.07.2023 15:25:49
Документ БР.: DOC_26441-89/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.