листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани Финансиски Извештаи за ЗК Пелагонија 30.06.2023


Неревидирани Финансиски Извештаи за ЗК Пелагонија 30.06.2023.xls

Објавено на: 31.07.2023 15:28:43
Документ БР.: DOC_26441-90/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.