листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон Неревидираните финансиски Извештаи за ЗК Пелагонија 30.06.2023


Образложение кон Неревидираните финансиски Извештаи за ЗК Пелагонија 30.06.2023.doc

Објавено на: 31.07.2023 15:29:20
Документ БР.: DOC_10191-581/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации