листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештај за од 01.01 - 30.06.2023 за компанијата Либерти АД Скопје


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 2023.xls

Објавено на: 31.07.2023 15:43:09
Документ БР.: DOC_26441-93/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.