листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:
за постигнатите резултати на МПИ Жито Караорман АД – Кичево
за периодот 01.01.2023 – 30.06.2023 година


Образложение за БЕРЗА - 2023.pdf

Објавено на: 01.08.2023 14:10:43
Документ БР.: DOC_10191-588/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации