листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Витаминка АД Прилеп објавува информација за неревидирани финансиски извештаи


Izvestuvanje za objava na nerevidirani konsolidirani finansiski izvestai za 01.01-30.06.2023.docx

Објавено на: 10.08.2023 15:00:22
Документ БР.: DOC_10191-593/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации