листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Тетекс АД ги објавува неревидираните консолидирани финансики извештаи за период 01.01.-30.06.2023


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за период 01 01 до 30 06 2023.xlsx

Објавено на: 10.08.2023 14:10:22
Документ БР.: DOC_26441-98/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.