листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01.2023-30.06.2023 г.


6 Месечни известувања- Пекабеско АД - 2023 - Konsolidiran.xlsx

Објавено на: 11.08.2023 15:01:29
Документ БР.: DOC_26441-100/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.