Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение до берза Витаминка АД  Прилеп


Obrazlozenie do berza nerevidirani konsolidirani finansiski izvestai 01.01.-30.06.2023.pdf

Објавено на: 11.08.2023 15:22:18
Документ БР.: DOC_10191-596/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации