листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание на Либерти АД Скопје кое ќе се одржи на 20.09.2023 


Јавен повик-20.09.23.doc

Објавено на: 14.08.2023 14:10:12
Документ БР.: DOC_10109-125/2023
Урнек: Јавен повик за собрание