листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлуки за Собрание на акционери на Либерти АД Скопје кое ќе се одржи на 20.09.2023


2.(draft) Board Decisions for the SA.docx

Објавено на: 14.08.2023 14:11:12
Документ БР.: DOC_13285-197/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери