Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ПРИМЕНА Е ПОНУДА ЗА ПРЕЗЕМАЊЕ НА ДРУШТВОТО

МПИ Жито Караорман АД - Кичево

Објавено на: 18.08.2023 14:39:21
Документ БР.: DOC_10191-611/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации